Trek nú de rode lijn – kom in actie!
Geschreven door RedactieOnze partner PAX heeft samen met Oxfam Novib een dringende oproep gedaan om in actie te komen tegen de vele slachtoffers en de verwoestingen in Gaza. De Remonstranten steunen deze oproep. Wij vinden dat óók wij, als geloofsgemeenschap, ons moeten laten horen om het bloedvergieten van onschuldige mensen in Gaza te stoppen.
Veel remonstranten reageren positief op deze steunbetuiging. Er zijn ook kritische geluiden. We doen echter geen uitspraak over het Midden-Oostenconflict, maar staan op tegen het menselijk leed, tegen onrecht en criminalisering van onschuldige mensen. Samen laten we de politiek weten dat Nederland een land is dat staat voor het internationaal recht en voor medemenselijkheid.
Wij hopen van harte dat ook u met elkaar het gesprek aangaat, in uw gemeente én daarbuiten, over uw argumenten om deze actie wel of niet te steunen!
Meer weten: